Köylere çıkarma yaptı...

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Parti cephesi, bugün Haliliye ilçesi bölgesinde bulunan köylere çıkarma yaptı. AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol gittiği Kendirli ve Çamlıdere köylerinde büyük sevinçle karşılandı.

30 mart günü yapılacak olan mahalli seçimlerde Haliliye ilçesine AK Parti adına Belediye Başkan Adayı olan Fevzi Demirkol, seçim çalışmaları süresince bugün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Haliliye ilçe Başkanı, Av. İbrahim Halil Kızılelma, ilçe kadın kolları ve Gençlik kolları ile birlikte Haliliye sınırları içerisinde bulunan Kendirli ve Çamlıdere köylerine giderek destek istedi.

Merkez ilçe ve geniş bir sınıra sahip olan Haliliye ilçesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, bugün gittiği köylerde büyük bir sevinçle karşılandı. İlk olarak Kendirli köyüne giden Fevzi Demirkol ve Beraberinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, burada yeni yapılan köy okulunu ziyaret ettiler. Demirkol ve Güvenç’e İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’de eşlik ederek onları yalnız bırakmadı.

Çamlıdere Köyü toplantısı mitinge dönüştü

Haliliye ilçesine bağlı Kendirli Köyü ziyareti sonrası bir diğer durak Çamlıdere Köyü oldu. Çamlı Dere köyüne Bakan Faruk Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ile birlikte çıkarma yapan Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, burada toplanan yaklaşık bin kişiye hitap ederek bir konuşma gerçekleştirdi.

Hizmet için aday gösterildiklerini ifade eden AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, 30 Mart’tan sonra beş yıl boyunca hizmet yağacağını söyledi.

Demirkol’un konuşmasının ardından AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ve Çalışma Bakanı Faruk Çelik birer konuşma yaptılar.

Yapılan konuşmaların ardından Bakan Faruk Çelik, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, çevre köylerden gelen çok sayıda köy muhtarı ile bir araya gelerek sorunları dinlediler.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2014, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142