Öncel'ler tek yürek oldu

 Öncel'ler tek yürek oldu
banner206

Şanlıurfa'da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti sevgisi artmaya devam ediyor.

 

Öncel Ailesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Ak Parti'ye düzenlenen destek toplantısında Öncel'ler tek yürek olduklarını belirterek Celalettin Güvenç önderliğindeki Başkan adaylarına yerel seçimlerde tam destek olacaklarını belirttiler.

30 mart günü yapılacak olan yerel seçimlerde Şanlıurfa'da, gün geçtikçe Ak Parti'ye destekler artmaya devam ediyor. Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç ve Haliliye Belediye Başkan Adayı Fevzi Demirkol, bu gece Öncel-Der Ailesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu destek toplantısına katıldı.

 

Yenişehir Mahallesinde bulunan Öncel-Der Derneğinde Aile büyüğü Aziz Bülent Öncel'in önderliğinde oluşan yoğun kalabalık kitlesi, geceye katılan Celalettin Güvenç ve Fevzi Demirkol memnun etti. Toplantıya Güvenç ve Demirkol'un yanı sıra, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen, Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Kızılelma, çok sayıda dernek üyesi ve yaklaşık 250 kişi katıldı.

 

Aile Reisi Aziz Bülent Öncel, Güvenç ve Demirkol'a Derneğin siması olan birer rozet takıp kitap hediye etti.

 

Yaklaşık iki süren destek toplantısı sonrası Başkan Adayları Celalettin Güvenç ve Fevzi Demirkol bir başka program için buradan

ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277