Oy'unu kullanan Başkan Atilla'dan flaş açıklama

Oy'unu kullanan Başkan Atilla'dan flaş açıklama
banner206
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, sabah saatlerinde sandık başına giderek oyunu kullandı.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili Genel Seçimleri için oyunu kullandı. Başkan Menderes Atilla, okul bahçesinde selamladığı vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra seçmenlerle birlikte sıraya giren Başkan Atilla kurulan 1111 no'lu sandıkta oğlu Muhammet Atilla ile beraber oy kullandı.

"SONUÇLA BİRLİKTE ÜLKEMİZ EN İYİ ŞEKİLDE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK"
Oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan Başkan Atilla, seçimlerin sakin ve huzurlu bir şekilde geçtiğini söyledi. Atilla, sabah erken saatlerde olmasına rağmen katılımın yüksek olduğuna dikkat çekerek, ’’Sakin bir seçim gerçekleşiyor. Vatandaşımızın sağduyusu malum, ferasetini de biliyoruz. Şunu söylemeliyim ki vatandaşımızın vereceği karar en doğru karardır. İnşallah huzur içerisinde güzel bir netice alacağımıza inanıyoruz. Çıkan sonuçla birlikte ülkemiz en iyi şekilde büyümeye devam edecek. İstikrarlı bir şekilde hak ettiği yere gelecektir. Seçimin, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Menderes Atilla, oy verme işleminin ardından Ceylanpınar ilçesine bağlı okulları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142