Özcan durmak bilmiyor

.

Özcan durmak bilmiyor
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Doç.Dr.Halil Özcan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akçakale ve Harran ilçesi kırsalında çalışmalarını sürdüren Özcan, Damlasu, Aydıncık, Koyunluca, Konacık, Damlasu, Demirli (Köylerinde) mahallelerinde vatandaşlar ve aşiretlerin ileri gelenleriyle görüşerek 1 Kasım’da AK Partiye destek olmalarını istiyor. Doç. Dr. Özcan, AK Partiyi tek başına iktidar yapacaklarını söyledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan; “Zaman zaman Belediye Başkanlarımız, ilçe teşkilatımız ve muhtarlarımızla beraber, Akçakale ve Harran ilçelerimize bağlı kırsal mahalleleri gezdik. Damlasu, Aydıncık, Koyunluca, Konacık, Damlasu, Demirli sakinleriyle buluştuk, sorunlarını ve taleplerini dinledik. Hava gayet olumlu, herkesin morali yüksek, inşallah 1 Kasım’da Şanlıurfa gereğini yapacak. Allah’ın izniyle, 7 Haziran’dan daha iyi bir derece alarak AK Partiyi tek başına iktidar edeceğiz. 1 Kasım seçimleri öncelikle Şanlıurfa’mıza daha sonra Türkiye’mize hayırlı uğurlu olsun. 1 Kasım’a kadar halkımızın içinde olacağız” dedi.

1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüreceğini belirten Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, “Köy sorunları zaten bildiğimiz sorunlar, köy halkı bizleri sıcak karşılıyorlar, kendilerine teşekkür ederim. Hizmetlerimiz devam ediyor. Buralar yabancılık çektiğimiz yerler değildir, hepsi akrabalarımız ve dostlarımız. İnşallah hep beraber sayın Başbakanımıza ve ustamız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277