Rişvanlılar tarafını belli etti

Rişvanlılar tarafını belli etti
banner206

Rişvanlılar Dernek Başkanı İbrahim Halil Arslan, basın açıklaması yaparak, aday adaylığı sonrası aday gösterilmemiş olsa da, Rişvanlıların düşünceleri doğrultusunda hareket etmeye devam edeceklerini, her zaman AK Partiye destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Rışvan Derneği Genel Başkanı İbrahim Halil Arslan, Urfa’da AK Partinin bir neferi gibi çalıştıklarını belirterek Şanlıurfa’nın yeni kurulan Haliliye ilçe Belediye Başkanlığına aday adayı olmuş, ancak aday gösterilmeyince bazı çevrelerin kendilerini ziyaret etmek istediğini, hatta bir başka partiden aday olmasını istediklerini belirterek, “Biz her zaman AK Partinin yanındayız ve öyle kalacağız. Her ne kadar aday gösterilmesem de Sayın Başbakanımız Recep tayyip Erdoğan ve Sayın bakanımız Faruk Çelik’e olan inancımızdan dolayı Rişvanlılar olarak AK Parti saflarında olmaya, AK Partiyi desteklemeyle devam edeceğiz” dedi.

Bilindiği gibi; Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, Yahya Akman, Halil Özcan, Zeynep Karahan Uslu, Mahmut Kaçar, Belediye Başkan Vekili M.Fevzi Yücetepe, AK Parti İl Başkanı Yusuf Eğilmez ve birçok STK temsilcisinin hazır bulunduğu geçtiğimiz Kurban Bayramı bayramlaşma töreninde adeta gövde gösterisi yapmışlardı.

Rışvan Derneği Genel Başkanı İbrahim Halil Arslan önderliğinde bir araya gelen yaklaşık 6 bin kişi Turgut Özal Parkı yanında önce kendi aralarında bayramlaştıktan sonra AK Partinin Bayramlaşma törenine iştirak etmişlerdi.

Vali Konağı Caddesi üzerinde yaya olarak yürüyen binlerce kişi bayramlaşma töreninin yapıldığı Hacıbekir Sofrasına gelmişdi. Araç trafiğine kapanan caddede gövde gösterisi yaparak yürüyen Rışvan Derneği üyeleri teker teker milletvekilleri ve diğer katılımcılarla bayramlaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2014, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142