ŞANDER'DEN ANLAMLI ZİYARET

.

ŞANDER'DEN ANLAMLI ZİYARET
banner206
ŞANDER Yönetim Kurulu Şanlıurfa da AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e İade ziyaretinde bulundu

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu  AK Parti İl Başkanı Av.Zeynel Abidin Beyazgül tarafından Derneklerine yapılan ziyarete kayıtsız kalmama adına, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Emine Şeftalioğlu ve M.Zeki Çavuşoğlu,Şanlıurfa’ya giderek Adalet ve Kalkınma Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e iade ziyaretinde bulundular

Sayın Beyazgül, dar kıt kaynaklar ile ŞANDER’in yaptığı faaliyet ve etkinlikleri takip ettiklerini bundan dolayı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulunu kutladığını, yaptıkları icraatların her geçen gün büyüyerek devam etmesinin kendilerini sevindirdiğini vurguladı.

 

Ayrıca ŞANDER’in Sivil Toplum Kuruluşu kültürü oluşturmadaki çabalarının takdire şayan olduğunu ve her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Nimetoğlu, AK Parti İl Başkanın halisane yapılacak her konuda destek sözü vermesi bizlerin sorumluluklarını arttırdığını belirtti.

Bunun yanında; gurbette bir Şanlıurfalı kültürü oluşturma ve birlik beraberlikle hemşehrilerimizin güçlerini bir çatı altında birleştirecek bir Şanlıurfa evi yapma hususunda ve 2014-2015 öğretim yılında verdikleri 50 Şanlıurfalı üniversite öğrencisine burs sayısının önümüzdeki dönemde en az 100’e çıkarılması konusunda Sayın Beyazgü’ün destek vermesini talep  etti. ŞANDER olarak iş  ve aile hayatında başarılar diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2015, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142