Selçuklu Mahallesi Ekinci’yi bağrına bastı

Şanlıurfa’da yaklaşan yerel seçimler öncesi Ak Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkanlığına aday seçilen Mehmet Ekinci durmak bilmiyor. Bu akşam saatlerinde Selçuklu Mahallesinde kendisine açılan seçim bürosuna giden Ekinci, mahalle sakinlerinin sevi gösterisiyle karşılaştı.

30 Martta yapılacak olan yerel seçimlere hızlı giren Ak Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, çalışmalarına bu akşam seçim bürosu açılışlarıyla devam etti. Eyyübiye İlçesine bağlı Selçuklu Mahallesinde Arap kökenli Bihemmi Aşiretine mensup Mahmut Birinci Ak Parti destek olma adına seçim bürosu düzenledi.

Açılış görkemli oldu

Seçim bürosu açılışına katılan Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, burada havai fişek gösterisi ile karşılandı. Başkan Adayı Mehmet Ekinci’ye Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Elgün, Teşkilat Başkanı Abdullah Tacar, Sosyal İşler Başkanı Mustafa Ağar, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Dörtkardeş, yönetim kurulu üyeleri ve bine aşkın kadınlı erkekli mahalle sakinleri katıldı.

Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, Selçuklu Mahallesi sakinlerinin kendilerine gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti.

Ekinci, ‘Eyyübiye okuyarak değil, yaşayarak öğrendim’

Ak Parti Eyyübiye İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, katılmış olduğu seçim bürosu açılışında yüzlerce kişiye hitap etti. Ekinci konuşmasında, ‘’Biz buna yola çıkarken, tek bir amaç için yani hizmet için yola çıktık. Bizler Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sizlere emanetiyiz’ diyen ekinci sık sık kalabalığın tezahütlarıyla karşılaştı.

Ekinci, ‘Yapılacak tek şey sizlerin sesini dinlemek. Bende 31 marttan sonra, sizlerin sesini en yüksek bir şekilde dinleyeceğime ve dinleteceğime söz veriyorum. Eyyübiye’nin sorunlarını bilen birisiyim, okuyarak değil, yaşayarak biliyorum. Bizim işimiz hizmet, burada bizler değil hizmetlerimiz konuşulacak.’ İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142