Siverek’te Güvenç’i mutlu eden izlenim

 Siverek’te Güvenç’i mutlu eden izlenim
banner206

Siverek temasları kapsamında Cumhuriyet ve Hürriyet Caddeleri üzerinde bulanan esnafları ziyaret eden Celalettin Güvenç, işletme sahiplerinin büyük çoğunluğunun kadınlardan ve gençlerden oluştuğunu görmesi üzerine, durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçe ekonomisinin kadınlara ve gençlere emanet olduğunu söyledi.

Cumhuriyet ve Hürriyet Caddeleri üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla selamlayan Celalettin Güvenç, vatandaşların tavsiye ve önerilerini dinledi.

Celalettin Güvenç, güçlü bir Türkiye’nin temellerini sağlamlaştırmak amacıyla projeler ürettiklerini Siverekli esnafa aktararak, güzel Siverek’i nasıl ortaya çıkaracaklarını da anlattı.

Siverek’teki işletme sahiplerinin çoğunluğunun gençler ve kadınlardan oluştuğunu gören Güvenç, bundan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kadın ve gençlerin hayatın her alanında daha fazla yer alması gerektiğini, Siverek’te bunu gördüğünü ve ilçenin ekonomisinin kadınlarla gençlere emanet olduğunu söyledi.

Esnaf ve vatandaşla buluşmasını yağan yağmura rağmen sürdüren Celalettin Güvenç, görüştüğü işletme sahipleri ve vatandaşlar tarafından AK Partiye desteklerinin tam olduğunu ifade edildi.

Bir vatandaşla samimi sohbet gerçekleştiren Celalettin Güvenç, AK Partinin geçmişte Türkiye’ye kazandırdıklarını ve geleceği projelendirdiğini anlatarak, “Her yere ulaştık. Sadece yol, su ve imar değil. Kadın, gençler, yaşlılar, engelliler için de sosyal çalışmaları başarıyla yapıldı.  Türkiye Cumhuriyetinde engelliler için ilk defa 2005’te yasa çıkaran hükümet, Recep Tayyip Erdoğan hükümetidir. Engelli ve ağır hastalar için evde bakım ücreti veren Recep Tayyip Erdoğan hükümetidir. Biz istiyoruz ki insanlarımızın tamamını kucaklayalım, tamamını rahatlatalım. Dünyada dul kadınlara bizden başka maaş veren ülke yok” şeklinde aktardı.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2014, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142