Title of a News Article

Suruç'ta 3 aşiret mensupları CHP'ye katıldı

Suruç'ta 3 aşiret mensupları CHP'ye katıldı
banner206
banner279

Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde Dına, Şedadi ve Asi aşireti bugün düzenlenen tören ile Cumhuriyet Halk Partisine katılım sağladı.

Katılım törenine Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurlu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi Suruç İlçe Başkanı Servet Gören, Karaköprü İlçe Başkanı Yusuf Ziya Ural, Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Halil Alagöz, Eyyubi'ye İlçe Başkanı Ahmet Açmaz, Akçakale İlçe Başkanı İsa Özgenç ile Dına, Şedadi ve Asi aşireti mensupları katıldı.

Resim önizlemesi

Katılım programında Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Cumhuriyet Halk Partisi Suruç İlçe Başkanı Servet Gören, birer konuşma yaptı. İl Başkanı Cidir ve İlçe Başkanı Gören, “Partimize katılım sağlayan Dına, Şedadi ve Asi aşireti mensupları kardeşlerimiz aramıza Cumhuriyet Halk Partisi ailesine hoş geldiniz. Sizlerin partimize katılımı bizlere güç vermiştir. Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını hep beraber Türkiye’de, Şanlıurfa’da ve Suruç İlçesinde en üst seviyeye çıkaracağız. Ülkemizde ekonomik sorunlar başta olmak üzere birçok sorun var. Bu sorunları İnşallah Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı ile çözüme kavuşturacağız. Tekrardan Aramıza katılan tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Resim önizlemesi

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, katılım programında yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Bugün Suruç İlçemizde Dına, Şedadi ve Asi aşireti Cumhuriyet Halk Partisine katıldılar. Partimize katılım sağlayan tüm kardeşlerimize aramıza hoş geldiniz diyorum. Suruç İlçesinden Partimize katılan 3 aşiret ile birlikte Partimiz Şanlıurfa’da daha da güçlenmiştir. Ülkemizde ve İlimizde yaşanan ekonomik sıkıntılar Suruç İlçemiz’de de yaşanmaktadır. Bu sorunları Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı ile İnşallah çözüme kavuşturacağız. Ben inanıyorum ki Önümüzde yapılacak olan ilk seçimlerde halkımız kendisini bu kadar sıkıntıya sokan AK Parti iktidarını gönderecektir. Geliyor, Gelmekte olan Cumhuriyet Halk Partisi, Gidiyor gitmekte olan AK Parti. Tekrardan Cumhuriyet Halk Partisi ailesine katılan Dına, Şedadi ve Asi aşiretlerine teşekkür ediyorum” dedi.

Resim önizlemesi

Konuşmaların ardından Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve diğer Yöneticiler CHP’ye katılanlara Parti rozeti taktılar.

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142