Urfa birincisine ödül...

.

Urfa birincisine ödül...
banner206
  

          AK Partinin düzenlediği Siyaset Akademisinde Türkiye genelinde dereceye giren Emin Gitmez’e sertifikasını verdi. Eğilmez; “AK Parti Siyaset Akademisi ile siyaseti okulunda öğretiyor” dedi.

       

        İl Başkanlığında düzenlenen sertifika törenine İl Başkan Yardımcısı Hacı Yaygın ve Siyaset Akademisi Koordinatörü Fatih Kahya katıldı.

 

        AK Parti ile beraber siyaset anlayışının değiştiğini belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, “Siyaset Akademisini ilk olarak AK Parti düzenledi. Ortaya çıkış sebebi ise, bu ülkede siyaseti sanki birileri yapar algısı vardı. O kişilerden başkası siyaset yapamazdı. AK Partinin düzenlediği siyaset akademisi sayesinde halkın geniş kesimlerinin siyasete girmesini sağladı. O algıyı değiştirdi. Alanında uzman hocalarımızın verdiği bilgilerle siyaset alanında bilgi sahibi olduk” diyerek Türkiye 4. Cüsü olan Emin Gitmez’e sertifikasını takdim ederek başarılar diledi.

 

      Türkiye genelinde dereceye girmekten memnun olduğunu dile getiren Emin Gitmez ise İl Başkanı Av. Yusuf eğilmez ve teşkilatın ilgisinden dolayı teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142