Urfalı Fenerliler CHP'yi ziyaret etti

Urfalı Fenerliler CHP'yi ziyaret etti
banner206
banner279

Şanlıurfa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Kızıldemir ve Yönetim kurulu üyesi Yusuf Cenan Timurturkan, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Şanlıurfa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Kızıldemir ve Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Cenan Timurturkan, CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ile Türkiye ve Şanlıurfa gündemi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Budak, Hacı Tekçakmak, C.Cahit Coşkun, Salih Kılış İle CHP Şanlıurfa İl Disiplin Kurulu Üyesi Hikmet Kılıçoğlu’da hazır bulundu. Ziyaretten sonra Şanlıurfa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Kızıldemir, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir’e Fenerbahçe forması hediye etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, yaptığı açıklamada; “Şanlıurfa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Sayın Mahmut Kızıldemir ve Yönetim kurulu üyesi Sayın Yusuf Cenan Timurturkan CHP Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine şahsım ve il yönetim kurulu adına teşekkür ederim.

Futbol kardeşliktir, Futbol kaynaşmak ve dayanışmadır, Futbol hoş görülü ve dostluktur, Futbol bir şehrin markasıdır” dedi.

Şanlıurfa Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mahmut Kızıldemir’de yaptığı açıklamada; “Bizleri Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığında ağırlayan CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederiz” dedi. 

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142