Yıldız seçim çalışmalarını Hilvan'da sürdürdü

Yıldız seçim çalışmalarını Hilvan'da sürdürdü
banner206

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, seçim çalışmalarını Şanlıurfa il genelinde sürdürüyor. Seçim çalışmalarını Hilvan ilçesinde de sürdüren AK Parti İl Başkanı Yıldız, her gittiği yerde AK Partiye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gösterilen teveccüh nedeniyle 31 Mart’ta ülkemiz ve Şanlıurfa’mızın kazanacağını söyledi.

Seçimin geleceğimiz için çok önemli olduğunu belirttik
Seçim çalışmalarını Hilvan ilçesinde devam ettirdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Nureddin Nebati, MKYK Üyemiz Vildan Polat ve Milletvekilimiz Z. Gülender Açanal ile birlikte, Hilvan Öğretmen Evinde Hilvanlı hemşehrilerimizle bir araya gelip istişarelerde bulunup sohbet ettik.‬ Sonrasında; T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Nureddin Nebati, Hilvan Belediye Başkan adayımız Aslan Ali Bayık, AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir ile birlikte, Hilvan Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Ömer Salgın’ı ziyaret ettik.‬ 31 Mart yerel seçimlerinin önemi konusunda sohbet ettik. Seçimin geleceğimiz için çok önemli olduğunu belirttik ve AK Partimize destek olunması talebinde bulunduk” dedi.

Dua ve desteklerinin devamını istedik
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, “T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcımız Nureddin Nebati, Hilvan Belediye Başkan adayımız Aslan Ali Bayık, İlçe Başkanı Mustafa Cidir ile birlikte, MHP Hilvan İlçe Başkanı İsmail Yetkin’i ve HÜDA-PAR Hilvan İlçe Başkanı Osman Göçmen'i ziyaret ettik.‬ Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Ülkemiz ve özellikle Şanlıurfa’mız üzerinde oynanan oyunları konuşarak alınması gereken tedbirleri kendi çevrelerimize anlatmak gerektiğini belirttik. Bu arada gerek Cumhur İttifakı nedeniyle MHP’nin ve gerekse vatanımızın bekası için AK Partiyi destekleme kararı almış olan HÜDA-PAR’ın dua ve desteklerinin devamını istedik” diye konuştu.

Seçim zaferini hep birlikte kutlayacağız
AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin Yıldız, tevazu, samimiyet, gayret ile ‪AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Hilvan İlçesinde esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret edip sohbet ettiklerini, Allah’ın izni, vatandaşlarımızın da desteğiyle 31 Mart akşamı seçim zaferini hep birlikte kutlayacaklarını belirtti.‬‬‬

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142