Yılmaz, Siverek halkından destek istedi

 Yılmaz, Siverek halkından destek istedi
banner206

Ak Parti Siverek İlçe Teşkilatı, Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın katılımı ile Sulu Cami karşısında seçim bürosu açtı. Ak Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz, burada yaptığı konuşmada, Siverek halkına gerçek manada hizmet götürebilmeleri için Siverek halkından destek istedi.

Ak Parti Siverek İlçe Teşkilatı 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını hızlandırdı. Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın katılımıyla, Sulu Camii Karşısında halkın yoğun katılımıyla seçim bürosu açan Ak Parti Siverek İlçe Teşkilatı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde çok çalışmaları gerektiğini belirterek, belediyeyi kazanmaları takdirde hiçbir ayrım gözetmeden örnek bir belediyecilik hizmeti sunacaklarını söyledi.

Ak Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Resul Yılmaz ise konuşmasının başında Türkçe, Kürtçe, Zazaca ve Arapca olarak partilileri selamladı. Siverek sorunlarını çok iyi bildiklerine dikkat çeken Yılmaz, Siverek halkına gerçek manada hizmet götürebilmeleri için Siverek halkından destek istedi.

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar ise seçim sürecinde daha sık Siverek halkıyla beraber olacaklarına dikkat çekerek, “ Allah, Siverek halkına her şeyin en hayırlısını nasip etsin. İnşallah belediyeyi kazandığımız zaman Siverek’e daha fazla hizmet yapacağız. Siverek’i daha da fazla güzel bir hale getireceğiz. Bugüne kadar Siverek’in güzelleşmesine katkısını bulunan hangi partiden olursa olsun tüm siyasilere teşekkürlerimi sunuyorum. Son olarak daha güzel bir Siverek için 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Siverek halkından destek istiyoruz” dedi. (Kaynak:www.siverekgenclik.com) 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2014, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142