63 Fanatikler de oradaydı!

.

63 Fanatikler de oradaydı!
banner206

Ankara’daki hain terör saldırısına tepki göstermek için 81 ilin tribün liderleri tarafından teröre tepki yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe 63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek de katıldı. Çiçek ve diğer taraftarlar, terör saldırısının meydana geldiği alana yürüyüp karanfil ve atkılarını bıraktı.

Ankara’daki hain terör saldırısı, tribün liderlerinin düzenlediği yürüyüş ile protesto edildi. 81 ildeki taraftar gruplarının tribün liderleri tarafından düzenlendiği belirtilen protesto yürüyüşünde, bütün taraftarlar teröre karşı tek yürek oldu. Cebeci Grand Koç Otel önünde toplanan taraftarlar, ’Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’, ’Kürt, Türk Kardeştir Bölücüler Kalleştir’, ’Türkiye Burada Dimdik Ayakta’, ’Vatan Sana Canım Feda’, ’Teröre Karşı Omuz Omuza’, ’Kalbimiz kapkara seninleyiz Ankara’ sloganları atarak terör saldırısının meydana geldiği alana yürüdü. Taraftarlar, hain terör saldırısının meydana geldiği alana karanfil ve taraftar atkılarını bıraktı.

Taraftarlar, daha sonra saldırıda hayatını kaybedenler için Fatiha okuduktan sonra dağıldı.

 

Çiçek: Terör hadiseleri asla amacına ulaşamayacaktır

Ankara’ya giderek teröre tepki göstermek amacıyla yürüyüşe katılan 63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek, “Bu topraklarda yaşayan insanları ayrımlaştırmak ve kutuplaştırmaktır gayesinde olan bu terör hadiseleri asla amacına ulaşamayacaktır” dedi.

Son bir yılda ortaya çıkan terör olaylarını lanetlediklerini dile getiren Çiçek, “Biz Ankara’da taraftarlar olarak üzerimize düşen görevi yaptık.  Sarı, yeşil, kırmızı, lacivert, siyah ve gönül verilen renkler ne olursa olsun bizi tribünlerde ayrıştırmaya çalışanlara geçit vermediğimiz gibi bugün de farklı biçimde toplumumuzu ayrıştırmaya çalışanlara da geçir vermeyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142