Cevheri'den Urfaspor açıklaması

Cevheri'den Urfaspor açıklaması
banner206

Ak parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Şanlıurfaspor kulüp Başkanı Emin Yetim'e cevap verdi.

Kulüp Başkanı Yetim, dün akşam katıldığı TV programında Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile ilgili bir iddiada bulundu.  Yetim, Urfaspor için Milletvekili Cevheri'yı aradım, Bana ‘Beni bir daha Şanlıurfaspor için aramayın.’ Bizi çok üzdü. Bunu açıklamayı uzun süre uygun bulmadım. Bu milletvekilinin kim olduğunu kamuoyunda bana çok soran oldu açıklamadım. Burada ilk kez açıklıyorum. ” açıklamasında bulunması üzerine Cevheri, bugün yazılı bir açıklama yaptı. İşte O açıklama

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Sayın Emin Yetim, 10 Mayıs 2021 günü akşam saatlerinde bir (Tv) spor programında Şanlıurfaspor ile ilgili yaptığı açıklamada, şahsımla ilgili olarak “Mehmet Ali Cevheri vekilimiz beni Şanlıurfaspor ile ilgili aramayın” şeklinde bir beyanda bulunmuştur. Sürecin başından bu yana milletvekilli olarak halkımızın bana vermiş olduğu sorumluluk çerçevesinde Şanlıurfaspor ile yakından ilgilendim. Kulüp başkanı başta olmak üzere, Vali, Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti İl Başkanı ve gerekse İlçe Belediye Başkanları ile Şanlıurfaspor ile ilgili yapılan birçok toplantılara katıldım. Bu toplantılarda Şanlıurfaspor için birçok önerilerde bulunarak Şanlıurfaspor’un başarısı için yukarıda saydığım protokol üyeleri ile birlikte özel gayret gösterdim.  

Ancak kulüp yönetimi oluşturulurken Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu için benden isim istendiğinde, kurulacak yönetim için önerilen her bir arkadaşımızın bizim açımızdan çok değerli olacağından, ayriyeten Sayın Başkana inisiyatif tanımak için “Beni Şanlıurfaspor yönetimine girecek isimle ilgili aramayın” şeklindeki sözüm neyazıkki “Şanlıurfaspor ile ilgili beni aramayın” olarak algılanmıştır. Süreç boyunca Emin Yetim ile birçok defa gerek yüz yüze, gerekse telefonla görüşmelerimiz oldu. Şahsımla her iletişime geçtiğinde, sorunun çözümü için gerekli girişimlerde bulundum. Bunun en yakın şahidi bizzat kendisi ve yukarıda zikrettiğim kıymetli zevattır. 

Şanlıurfaspor benim için bir nostalji olmaktan öte, şehrimizin temsili ve geleceği için önemli olduğunu bilen bir insanım. Bir Şanlıurfalı olarak bende Şanlıurfaspor ile ilgili aynı heyecanı aynı duyguyu ve başarısında ise, aynı sevincini paylaşan bir kişiyim. Şanlıurfaspor’dan kendimi ayrı tutmam, hayatın olağan akışına aykırıdır. Benim Şanlıurfaspor’a olan sevdam da böyle bir söylemde bulunmama uygun değildir. Dün Şanlıurfaspor ile beraberdim bugün de Şanlıurfaspor ile beraberim ve yarın da, Şanlıurfaspor ile beraber olmaya devam edeceğim.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142