Ceylanpınar Tarihinde Bir İlk‏

.

Ceylanpınar Tarihinde Bir İlk‏
banner206
Ceylanpınar Belediye Spor Kulübü bir ilke imza atarak 2 genç futbolcusunu Şanlıurfa Spor Kulübüne transfer etti.

30 Mart 2014 yerel seçimlerin ardından Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın seçilmesiyle birlikte Ceylanpınar Belediye Spor Kulübü A’dan Z’ye yeni baştan kuruldu. Geçmiş Belediyelerin Ceylanpınarlı gençlere yönelik hiç vermediği desteği Başkan Atilla, tam destek vererek büyük başarılara imza attı. Ceylanpınarlı gençlere verilen önem ve değerler bugün gün yüzüne çıkarak artık büyük kulüplere futbolcu yetiştirme durumuna geldiğini gözler önüne serdi.

Hasan Erdem Direk, orta saha ve Yusuf Sarıca stoper genç futbolcular, Ceylanpınar Belediye spor takımından Şanlıurfa Spor kulübüne transferleri gerçekleşti. Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’yı makamında ziyaret ederek transferle ilgili olarak aileleriyle birlikte görüştü. Şanlıurfa Spor’un alt yapısına transfer olan 2 futbolcuya Başkan Atilla, başarılar diledi.

Transferle ilgili açıklamalarda bulunan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla,’’Hasan Erdem Direk ve Yusuf Sarıca 2 kardeşim aileleriyle birlikte makamımda beni ziyaret ettiler. 2014’te belediyemizi devraldıktan sonra Ceylanpınar Belediye Sporu kurduk, yeniden yapılandırdık ve ilk yıl Şampiyon olduk. Bu delikanlı kardeşlerim Şampiyonluk kupasını getirdiler bizlere tüm futbolcularımıza teşekkür ediyorum.Ceylanpınar’da sporun her dalında kim ne mücadele etmek istiyorsa biz Ceylanpınar Belediyesi olarak yanlarındayız destekçileriyiz maddi ve manevi olarak. Şanlıurfa Spor 2 futbolcumuzu bizden talep etti. Bizlerde Şanlıurfa Sporun talepleri doğrultusunda isteği iki futbolcumuzu gönderdik. Futbolcularımızı daha da büyük kulüplerde görmek istiyoruz. Ceylanpınar Belediye Sporumuzun alt yapısından İnşallah diğer takımlara futbolcu transfer ederiz. Ceylanpınar futbolcunun yetişip transfer edildiği bir ilçe olarak anılır. Bu gurur tablosu Ceylanpınar’ımızın gururu hepimizin gurur tablosudur’’ifadelerinde bulundu.

Şanlıurfa Spor yönetimi daha önce antrenmanlarda takip ettiği 2 futbolcuyu Ceylanpınar Belediye Spor Kulübünden transfer çalışmalarını hızlandırarak anlaşmaya vardı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142