Ekinci'den Futbolculara Moral Ziyareti

Ekinci'den Futbolculara Moral Ziyareti
banner206

(URFASTAR) Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ak Parti Viranşehir Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Siraç Yıldırım, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım ile birlikte Viranşehir'in BAL Liginde mücadele eden takımı Viranşehir Belediyespor'u Viranşehir ilçe Stadyumunda ziyaret ederek antrenmanını izledi.  Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci ve ekibini  Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, Viranşehir Belediye Spor Sportif Direktörü Mahmut Çetin ve yöneticiler karşıladı.

Futbolcularla sohbet eden Başkan Ekinci Pandemi nedeni ile liglerin başlamadığını ifade etti. Başkan Ekinci, liglerin ne zaman başlayacağının net olmadığını vurguladı. Ülkede korona virüs aşılaması yapıldığına dikkat çeken Ekinci, “Dileğimiz maçların başlamasıdır. Federasyon yetkilileri önce sağlık diyerek karar alıyor. Bizler onların kararlarına saygı duymalıyız. Ligler başlayınca sizler sahada Viranşehir için ter dökeceksiniz. Bizler de daima sizinle olacağız. Tribünlerde sizleri destekleyeceğiz. Sizlerden başarı bekliyoruz” diyerek futbolcu ve teknik heyete moral verdi. 

Futbolcular destek ve moral ziyareti için Başkan Ekinci'ye teşekkür etti. Başkan Ekinci'den her zaman destek gördüklerini ifade eden futbolcular ve teknik heyet, başarı için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Ziyaret, toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142