Eski Urfasporlu iddialara cevap verdi...

Eski Urfasporlu iddialara cevap verdi...
banner206

Aralarında aşk dedikoduları çıkan Aycan Yanaç ile Şanlıurfaspor’un eski oyuncularından Sercan Yıldırım dün akşam Nişantaşı'nda bir mekanda eğlendiler. Mekan çıkışı Aycan'la arasında çıkan aşk dedikodularına yanıt veren Sercan, "Aycan benim kardeşimdir, öyle bir şey asla yok" ifadelerini kullandı.

Survivor yarışmasındaki dostluklarını sürdüren futbolcular Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.Gaziantep Alg Spor Kulübü'nde top koşturan Yanaç, antrenmanlardan bulduğu boşluğu İstanbul'a gelerek değerlendirdi.Sercan Yıldırım, Aycan Yanaç'la aşk dedikodularına yanıt verdi: O benim kardeşim"AYCAN BENİM KARDEŞİM"Futbolculara, Yıldırım'ın yeni evlenen kardeşi Tezcan Yıldırım da eşlik etti. Sercan Yıldırım, mekan çıkışı Aycan Yanaç'la aralarında çıkan aşk iddiaları hakkındaki sorulara, "Aycan benim kardeşimdir, asla öyle bir şey yok" şeklinde yanıt verdi.

Sercan Yıldırım, Aycan Yanaç'la aşk dedikodularına yanıt verdi: O benim kardeşimSurvivor yarışmasında başlayan arkadaşlıkları devam eden ikili sık sık bir araya geliyor. Yaz aylarında da birlikte tatil yapan Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç iki iyi arkadaş olduğunu iddia ediyor. (Uçankuş)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142