Hilvan’da, 24 Kasım Okullar Arası Voleybol Turnuvası Başladı

Hilvan’da, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı.

Hilvan’da, 24 Kasım Okullar Arası Voleybol Turnuvası Başladı
banner206

Hilvan’da, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı. 

 

Hilvan Belediyesi’nin sponsorluğunda düzenlenen turnuva, Hilvan Kapalı Spor Salonu’nda kıyasıya mücadeleyle start aldı. Turnuvaya ev sahipliği yapan Hilvan Belediyesi, 24 kasım Öğretmenler Günü için geleneksel hale getirdiği voleybol turnuvasında dereceye giren ilk üç takımı altınla ödüllendirecek.

 

Turnuvanın ilk maçını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut ile birlikte izleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık,

 

‘Hilvan Belediyesi olarak her zaman eğitim camiamızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gerek bireysel ve gerekse toplumsal eğitimin baş mimarları olan değerli öğretmenlerimiz için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte voleybol turnuvası düzenledik. Düzenlenen turnuvanın sonunda dereceye giren ekibe altın ödülü vereceğiz. Tabi bu ödül her ne kadar sembolik olsa da, gayemiz okullarımıza her zaman ki gibi katkıda bulunmaktır. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz 24 Kasım Öğretmenler günü voleybol turnuvasına katılım gösteren bütün takımlara başarılar diliyorum’ dedi. 

 

Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut, Hilvan Belediyesi’nin her zaman eğitimin en büyük destekçisi olduğunu belirterek; düzenlenen sosyal aktivite için Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti. 

 

Hilvan Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen voleybol turnuvasında dereceye giren takımların ödülleri, 24 kasım Öğretmenler Günü’nde verilecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2016, 11:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142