İftarda konuşuldu...

.

İftarda konuşuldu...
banner206
 Şanlıurfaspor iftarda buluştu

Şanlıurfaspor, düzenlediği iftar yemeğinde kurum amirleri, Belediye başkanları ve basın mensupları ile buluştu.

El Ruha Otelinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, İl Jandarma Alay komutanı Selman Kömürcü, Şanlıurfaspor Kulüp başkanı Fethi Şimşek’in yanı sıra, Kulüp yönetim kurulu üyeleri,  ilçe belediye başkanları, kurum amirleri ve basın mensupları katıldı.

Kentin üst düzey yöneticilerinin kulübü yalnız bırakmaması dikkatlerden kaçmazken, Kulüp başkanı Fethi Şimşek,Şanlıurfaspor’un Şanlıurfa’nın en önemli markası en önemli değeri olduğunu söyledi. Şimşek ‘’Yönetim olarak, yöneticiler olarak Şanlıurfa Kamuoyu olarak hepimiz bu işi önemsiyoruz,Şanlıurfaspor için elimizden geleni yapıyoruz. İfadelerini kullanırken amaçlarının Şanlıurfaspor’u başarıya taşımak olduğunu ifade etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye başkanı Celalettin Güvenç ise konuşmasında Şanlıurfaspor’a desteğinin devam edeceğini vurgularken, “Bu sezon süper lige çıkmak için elimizden geleni yapacağız, Şanlıurfaspor’un marka bir takım olduğunu hepimiz biliyoruz. Başarı kadar başarısızlığında futbolda olduğunu unutmamak lazım. Biraz daha sabırlı olmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Geçen sezondan buyana fedakârca takıma desteklerini devam ettiren yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Şanlıurfaspor’un çok önemli bir takım olduğuna dikkat çeken Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ise, bir futbol takımının hemşerilik duygusunu en fazla perçinleyen etkenlerden biri olduğunu söyledi.

Küçük, “Burada gördüğüm kadarıyla herkes el ele vermişŞanlıurfaspor’un başarısı için mücadele veriyor. İnşallah bizlerde takımın başarısı için gerekeni yapacağız” dedi.

İftar yemeğinden sonra, Basın mensuplarının karşısına çıkanŞanlıurfaspor Kulüp başkanı Fethi Şimşek, Kulüp AS Başkanı ve kulüp sözcüsü Nabi Kırmızı, Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş ve yönetim kurulu üyesi Kemal Süt soruları cevapladı. Basın mensuplarının sorduğu sorulara net cevaplar verenŞanlıurfaspor yönetim kurulu üyeleri, geçen sezondan bu yanaŞanlıurfaspor’un hayatlarının bir parçası olduğunu söylediler.

Yapılan transferleri ve bu sezon harcanan parayı basın mensupları ile paylaşan AS Başkan Nabi Kırmızı, “Transferi büyük ölçüde bitirdik, 2-3 tane daha oyuncu alabiliriz, sonrada transferi kapatacağız” dedi.

Tello transferi ile ilgili olarak Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş ise, Kanada’da tatildeyken kendisine ulaştık Türkiye’ye davet ettik. Tesadüfen o anda orada olan Başkanımız Fethi Şimşek transferi 1 saatte bitirdi” dedi.

Güneş, Bir gazetecini sorduğu Kaleci Bora Körk’ün 34 yaşında, bu kaleci bize fayda sağlarmı? sorusuna ise Mersin İdman yurdun’dan kamuoyunun istediği Ahmet Şahin 37 yaşında şayet bunu alsaydık bize alkış tutacakları. Kimse merak etmesin Bora’da çok iyi bir kalecidir” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 2 saat süren basın toplantısı, sonrasındaŞanlıurfaspor ile ilgili sohbet şeklinde devam etti.


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2014, 03:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner142