PTT 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı

PTT 1. Lig'de 3 haftalık program açıklandı
banner206

 PTT 1. Lig'in 11, 12 ve 13. hafta karşılaşma programları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre müsabaka programı şöyle:

 

11. Hafta

28 Kasım Cuma

18.30 Samsunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Samsun 19 Mayıs

19.30 Giresunspor – Antalyaspor: Giresun Atatürk

 

29 Kasım Cumartesi

14.00 Adana Demirspor – Orduspor: 5 Ocak Fatih Terim

14:00 Boluspor – Kayserispor: Bolu Atatürk

15.30 Osmanlıspor FK – Manisaspor: Osmanlı Stadı

18.30 Altınordu – Karşıyaka: İzmir Atatürk

 

30 Kasım Pazar

13.30 Denizlispor – Elazığspor: Denizli Atatürk

13.30 Bucaspor – Şanlıurfaspor: Yeni Buca Stadı

18.30 Albimo Alanyaspor – Adanaspor: Alanya Oba Stadı

 

12. Hafta

06 Aralık Cumartesi

14. 00 Adanaspor – Boluspor: 5 Ocak Fatih Terim

15.30 Karşıyaka – Denizlispor: Yeni Buca Stadı

19.30 Antalyaspor - Albimo Alanyaspor: Akdeniz Üniversitesi Stadı

 

7 Aralık Pazar

13.00 Elazığspor – Giresunspor: Elazığ Atatürk

13.30 Orduspor – Bucaspor: 19 Eylül

13:30 Manisaspor – Samsunspor: Manisa 19 Mayıs

13.30 Şanlıurfaspor – Altınordu: Şanlıurfa Gap Arena

15.30 Kayserispor - Osmanlıspor FK: Büyükşehir Belediye Kadir Has

 

8 Aralık Pazartesi

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Adana Demirspor: Kamil Ocak

 

13. Hafta

13 Aralık Cumartesi

14.00 Osmanlıspor FK – Samsunspor: Osmanlı Stadı

14.00 Altınordu – Orduspor: İzmir Atatürk

14:00 Adana Demirspor – Manisaspor: 5 Ocak Fatih Terim

14:00 Bucaspor – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Yeni Buca Stadı

16.00 Kayserispor – Adanaspor: Büyükşehir Belediye Kadir Has

 

14 Aralık Pazar

13.30 Boluspor – Antalyaspor: Bolu Atatürk

13.30 Giresunspor – Karşıyaka: Giresun Atatürk

18. 30 Albimo Alanyaspor – Elazığspor: Alanya Oba Stadı

 

15 Aralık Pazartesi

19.00 Denizlispor – Şanlıurfaspor: Denizli Atatürk

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142