Şanlıurfaspor'dan alkışlanacak hareket

Şanlıurfaspor'dan alkışlanacak hareket
banner206

Kurumsal anlamda dev adımların atıldığı Şanlıurfaspor'da şimdi de 11 Nisan Stadyum locaları aktif hale getirildi. Locaların ilk misafiri ise şehit aileleri ve eski Şanlıurfasporlu futbolcular oldu.

Sezon başından bu yana gerek tesislerinde gerekse alt yapıda büyük yenilemeler yaparak kurumsallaşmada örnek gösterilen Şanlıurfaspor, bu kez 11 Nisan Stadyumu'nda revizeye gitti. Başkan Emin Yetim ve Yönetim Kurulunun aldığı kararla yıllardan bu yana kullanılmayan 11 Nisan Stadyumu'ndaki locaları revize eden Şanlıurfaspor'un ilk misafirleri ise şehit aileleri ve eski Şanlıurfasporlu futbolcular oldu.

Locaların 2021-2022 sezonunda Şanlıurfalı değerlere tahsis edileceğini belirten Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreter Mehmet Ali Kurt, her hafta farklı grupları misafir edeceklerini söyledi. Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Yükselir ise aldıkları kararın tüm Şanlıurfaspor ailesine hatırlı olmasını diledi. Günün anısına misafirleri ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de birlik ve beraberliğin daim olması dileklerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142