Şanlıurfaspor’a 'ciğer' dopingi!

.

Şanlıurfaspor’a 'ciğer' dopingi!
banner206

Şanlıurfaspor Asbaşkanı ve Mali İşler sorumlusu İsmail Bağıban, takımı el birliği ile başarıya ulaştıracaklarını söyledi.

Futbolcular ile düzenlenen mangal partisine katılan Bağıban burada yaptığı açıklamada “Futbolcu arkadaşlarla bir mangal şöleni yapıyoruz. Antrenman sonrası futbolcularımız ile birlikte olduk. Tüm kamuoyuna yöneticilerimiz ve futbolcularımız ile beraber olduğunu gösteriyoruz. Aslında bu bir gösteri değil gerçektir. Burada görüldüğü gibi güzelce bir yemek yedik, sohbet edeceğiz. Biraz sonrada bir toplantımız var. Tabiî ki Alanyaspor maçına da hazırlanıyoruz. Yönetici arkadaşlarımızla istişare edeceğiz” dedi.

Asbaşkan Bağıban, Tüm Urfa’nın Şanlıurfaspor camiasının bir aile ortamı olduğunu bilmesi gerektiğini ifade ederken, “Şanlıurfaspor’un Urfalılarla beraber olduğunu, Urfalılarında Urfaspor’la beraber olduğunu biliyoruz. Arzu ediyoruzki hep beraber olalım. Bu Mangal şölenini Urfa’nın içinde yapalım. Bunu kamuoyuna duyurmak istiyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde Bu hava ile inşallah Alanyaspor maçından 3 puanla dönerek yolumuza devam edeceğiz ve puanları alarak yolumuza devam edeceğiz.

Biz Şanlıurfa’dan şunu istiyoruz, ağabeylerimizden kardeşlerimizden, taraftarlarımızdan; bizimle beraber hareket etsinler. Bizimle beraber olsunlar. Her konuşulan denilen şeylerede inanmasınlar. Biz hep beraberiz. Kim ne derse desin inanmamalarını istiyoruz. Özellikle bu beraberliği bu mangal şöleni gösterisiyle ortaya çıkarmak istiyorum. Tüm arkadaşlarımızla hep beraberiz. Birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Güç birliği altında birlik olarak sahaya çıkacağız inşallah. Biz Urfalıların daha çok bizi desteklemelerini istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142