Urfalı İş Adamı, Erdanay'ın listesinde...

Urfalı İş Adamı, Erdanay'ın listesinde...
banner206

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığı’na adaylığını açıklayan eski başkan Harun Erdenay, düzenlediği basın toplantısında proje ve hedeflerini anlattı. Erdenay’ın açıkladığı Yönetimde Doğa Sigorta CEO’su Şanlıurfalı İş Adamı Nihat Kırmızı da bulunuyor.

Basketbol Milli Takım kaptanlığı, Basketbol Milli Takım Menajerliği, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanlığı; FIBA Avrupa Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği gibi her sporcunun hayal ettiği birçok başarıya ve unvana sahip olan Harun Erdenay; yönetim adaylarını ve yeni dönem projelerini basın mensupları ile paylaştı.

Erdenay’ın açıkladığı Yönetim Kurulu Üyeleri arasında Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı da bulunuyor. Nihat Kırmızı ve Harun Erdenay daha önce de İTÜ Spor Kulübü Başkanlığı döneminde çalışmalarda bulunmuş, Erdenay Doğa Sigorta Acenteler Toplantısı'nda   acenteler ile buluşmuştu.

Basketbolu ’12 Dev Adamlı’ günlerine taşımak istiyoruz

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı da Harun Erdanay'ın vizyonuyla ilerlemek istediklerini dile getirerek, “Basketbolun daha ileri gitmesi için karşınıza çıktık. Harun başkan hedeflerini, vizyonunu bize anlattığında kendisine inandık. Basketbolu hak ettiği yere eski günlerine ‘12 Dev Adamlı‘ günlerine taşımak için bu vizyona inandık. Yıllardır sponsorluklarla spora destek oluyoruz. Özellikle sporun basketbol tarafına gönlümüzü verdik" diye ifade etti.

Nihat Kırmızı basketbolun Türk gençlerine, Anadolu’nun her köşesinde ulaşarak basketbolu geliştirmek istediklerini de söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142