Başkan Ekinci'yi ziyaret ettiler

Başkan Ekinci'yi ziyaret ettiler
banner206

Viranşehir Belediye spor kulübü başkan Süleyman Çelik Viranşehir belediye Başkan Salih Ekinci'yi makamında ziyaret ederek forma hediye etti.

Viranşehir Belediyesi Spor Kulübü başkanı Süleyman Çelik, Viranşehir Belediyesi voleybol genel koordinatörü Ömer Seyitoğlu, Viranşehir Belediyesi Spor Kulübü erkek takımı antrenörü Berat Araz, Viranşehir Belediyesi spor kulübü kadın takımı antrenörü Mehmet Tahir Özdemir, Kadın voleybol takım kaptanı Sabiha Ayhan, Erkek voleybol takımı kaptanı Yasin Küçük, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'yi makamında ziyaret ettiler. 

Sporcular Başkan Ekinci'ye forma hediye ederek, başarı sözü verdi. Başkan Ekinci'nin, kendilerine maddi ve manevi olarak her zaman destek verdiğini ifade eden sporcular, bu desteğe layık olmak için başarı sözü verdiler.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ziyaret ve forma için teşekkür ederek, "Viranşehir artık spor ile anılıyor. Başarılarınız için sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Bizler yönetim olarak hep sizinleyiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142