Dereceye giren sporcularla bir araya gelindi

Dereceye giren sporcularla bir araya gelindi
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salik Ekinci, Belediye bünyesinde açılan kursallarda Türkiye derecisi yapan öğrencilerle bir araya geldi. Genç sporcularla bilek güreşi tutan Başkan Ekinci bir hayli zorlandığı görüldü.

Başkan Ekinci, Viranşehir Belediyesi Spor kompleksinde belediye bünyesinde açılan kurslarla sağ sol bilek güreşi ve Kick boks da Türkiye genelinde dereceye giren öğrencileri ziyaret edip, tebrik etti. 
Öğrencileri ve hocaları başarılarından ötürü tek tek kutlayan Başkan Ekinci, öğrencilerin başarılarıyla gurur duyduğunu söyledi.

Belediye bünyesinde açılan kurslarla çok sayıda öğrencinin Üniversite ve spor liselerine yerleştiğini anımsatan Başkan Ekinci, “Sağ sol bilek güreşi ve Kick boks da Türkiye derecesi yapan, Üniversite ve spor liselerine yerleşen tüm öğrencilerimizi, hocalarımızı ve ailelerini yürekten tebrik ediyorum. Bu gurur hepimizindir. Ülkemizin geleceği için böyle genç beyinlere sahip çıkmalıyız. Üniversite hayatlarında da biz her zaman yanlarındayız, destek için hazırız. Başarılarının hayatları boyunca devam etmesini diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Salih Ekinci, Türkiye derecesi yapan öğrencilerle bilek güreşi yaptı. 

Öğrenci ve hocalar da ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Ekinci’ye teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142