Viranşehir'de çalışmalar sürüyor

Viranşehir'de çalışmalar sürüyor
banner206
banner279

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin girişimleri sonucu mezarlık yolunda üst yapı çalışması başlatıldı.

Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,15 metre genişliğinde 750 metre uzunluğunda olan mezarlık yolunda kazma ve zemin düzeltme çalışması başlattı. 

Viranşehir Belediyesi ekiplerince,yazın toz kış aylarında ise çamurlu olan yolda başlatılan zemin kazma ve düzeltme çalışmalarının ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından da yola kilitli parke taşı döşenecek.

Mesai kavramı tanımayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yol yapım çalımalarını yerinde inceleyerek, birim sorumlularından bilgi aldı. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan koordineli çalışmaya dikkat çeken Başkan Ekinci, taleplerine kayıtsız kalmayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür etti.

Önemli olan vatandaşların istek ve taleplerini yerine getirmek olduğunu belirten Ekinci, mezarlık yolu ile ilgili çok şikayet vardı. Bizde bu talepleri Büyükşehir Belediyemize ilettik. Sağ olsun Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün verdiği talimatla yolda çalışma başlatıldı.Belediyemiz ekipleri, yolda kazma ve düzeltme çalışmasına başladı.Daha sonra da Büyükşehir Belediyemiz tarafından yola kilitli parke taşı döşenecek. Dolayısıyla vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirler” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142