Viranşehir'de stabilize yol çalışmaları sürüyor

Viranşehir'de stabilize yol çalışmaları sürüyor
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi tarafından başlatılan stabilize yol çalışmaları devam ediyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince plan ve program dahilinde sürdürülen stabilize yol çalışmaları, Pınarlar Kırsal mahallesi kışlak sokak ve birçok mahallede sürüyor.

Vatandaşın ulaşım sıkıntısı yaşadığı caddelerde, sokaklarda ve ara yollarda genişletme çalışması yapıldıktan sonra stabilize malzemesi dökülerek yollar toz ve çamurdan arındırılıyor.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, belediye imkanlarını vatandaşların hizmetine dönüştürme gayretinde olduklarını söyledi. 

Başkan Ekinci, “İlçede başlattığımız hizmet seferberliği devam ediyor. Çalışmalar kapsamında gerek merkez gerekse Kırsal mahallelerimizde, stabilize yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlçe merkezini kapsayan bütün mahallelerde ve kullanıma elverişli olmayan yollarda stabilize yol çalışmaları hız kesmeden devam edecek. Bir sayıda ekiple yürüttüğümüz stabilize çalışmalarıyla yolları toz ve çamurdan arındırıyoruz. Hedefimiz yol sıkıntısı sorununu ortadan kaldırmaktır. Daha güzel ve yaşanabilir bir Viranşehir hedefiyle canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halka hizmet etmek en büyük vazifemizdir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142