Viranşehir OSB'de üst yapı çalışmaları sürüyor

Viranşehir OSB'de üst yapı çalışmaları sürüyor
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yolunda yapılacak asfalt öncesi yol genişletme çalışmalarını inceledi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince 1,5 kilometrelik Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ana yolunda yapılacak asfalt öncesi yol genişletme ve düzeltme çalışması başlattı.

Ekipler, çalışmalar kapsamında yolda asfaltı kaldırma ve yolda genişletme çalışması gerçekleştirdi.
 

Çalışmaları yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, birim yetkililerinden bilgi aldı.
 

Çalışmaların hızlandırılması talimatını veren Başkan Ekinci, Viranşehir'in ulaşım ağını sorunsuz hale getirmeyi amaçladıklarını belirtti. 
 

Viranşehir ekonomisinin kalbi konumunda olan OSB esnaflarının talebi üzerine yoğun bir mesai harcayarak yolda genişletme ve düzelteme çalışmalarına başladıklarını belirten Başkan Ekinci; “Hayırlısıyla ekiplerimizce yapılan genişletme, düzeltme ve alt yapı iyileştirme çalışmalarının hemen ardından asfalt serimine başlayacağız. İnşallah burada ve şehrin diğer noktalarında sürdürdüğümüz yol çalışmalarımızla şehrimizin ulaşım ağını kısa süre içerisinde istenilen seviyeye getireceğiz" ifadesini kullandı.
 

Çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Viranşehir OSB esnafı ise, Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142