Title of a News Article

Viranşehir Zabıtası’ndan Sıkı Denetim!

Viranşehir Zabıtası’ndan Sıkı Denetim!
banner206
banner279

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,halk sağlığını korumak amacıyla denetimlerine devam ara vermeden devam ediyor.. Denetim çalışması kapsamında sabahın erken saatlerinde Sakarya Caddesi, Eski Urfa Caddesi, Derik Caddesi ve Ceylanpınar Caddesinde birçok iş yeri denetleyen Zabıta...

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,halk sağlığını korumak amacıyla denetimlerine devam ara vermeden devam ediyor..
Denetim çalışması kapsamında sabahın erken saatlerinde karaca dağ, Eski Urfa Caddesi, Derik Caddesi ve Ceylanpınar Caddesinde birçok iş yeri denetleyen Zabıta Ekipleri, kaldırımları işgal eden esnafa da uyarılarda bulundu.

Esnaflara uyarılarda bulunan zabıta ekipleri yayaların kaldırımları kullanabilmesi ve trafik sıkışıklığının yaşanmaması için kaldırımların işgal edilmemesi gerektiğini vurguladı.
Halk sağlığını ve güvenliğini korumak amacıyla esnafları denetlediklerini belirten Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Mithat Alay, bu kapsamda ilçe genelindeki tüm işletmeleri denetlemeyi amaçladıklarını söyledi.

Özellikle fırın ve pastanelerde denetim yaptıklarını ifade eden Alay, “ Esnaflarımıza hijyene çok dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunduk. Viranşehir halkı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu uyarılarımızı duyarlı esnaflarımız dikkate alır ve halka sağlıklı hizmet ederler. Bunu sağlamak amacıyla bizlerde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Bunun için vatandaşlarımıza güveniyoruz. Diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142