Öldü diye çocuğu gömdüler ama gelen sesler...

Öldü diye çocuğu gömdüler ama gelen sesler...
banner206
banner279

Hindistan'da Müslüman bir ailenin çocuğu, doğduktan kısa süre sonra öldü. Hastane personelinin 'ölü raporu' vermesinin ardından cenaze işlemleri yapılan ve gömülen çocuk, tören sırasında ses çıkarmaya başladı. Toprağın kazılmasının ardından çocuklarını canlı gören aile, hem şaşkınlık hem de sevinci bir arada yaşadı.

Hindistan'ın Banihal kentindeki Alt Bölge Hastanesi'nde doğan bir bebek, doğumdan kısa süre sonra hastane çalışanları tarafından ölü olarak rapor edildi. Aile üyeleri de hastaneye giderek bebeklerini ceset torbasının içerisinde teslim aldı.

HEMEN CENAZE İŞLEMLERİ BAŞLADI

Fazla vakit kaybetmek istemeyen aile, hemen cenaze işlemlerini başlattı. Akrabalar da cenaze için yola çıkarak Banihal kentine ulaştı. İşlemlerin ardından tabuta konulan çocuk, gömülmek üzere mezarlığa götürüldü.

GÖMÜLDÜKTEN SONRA SES ÇIKARDI

Tabutun mezarlığa gömülmesinin ardından topraktan gelen ses, cemaatin pür dikkat kesilmesine neden oldu. Hemen toprağı geri kazmaya başlayan aile üyeleri, çocuklarını canlı ve sağlıklı şekilde görmeleri nedeniyle hem sevinç hem de şaşkınlığı bir arada yaşadı. Haberler.com 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner142