Urfa'da sıcaklar, çocuklarda tehlike saçmaya başladı!

Şanlıurfa'da son günlerde yaşanan sıcaklıklar çocukları bunaltma derecesine getirdi. Alışık olduğumuz görüntüler şimdiden yaşanmaya başladı bile... Ali PALA'nın haberi

Urfa'da sıcaklar, çocuklarda tehlike saçmaya başladı!
banner206
Kent merkezinde sıcaklıklar etkisini göstermeye başlarken, okul giden küçük yaştaki çocuklar ise yine alışık olduğumuz tehlikeli süs havuzlarına girmeye başladı. 

Dün çekilen bu fotoğraf karelerinde, yaşları 9-13 arası olan 4 çocuk Şanlıurfa Valiliği kavşağında bulunan ve Şanlıurfa Belediye tarafından yapılan süs havuzlarına girdiği görüldü. Aşırı sıcakların şimdiden başlaması insanlarıda erken etkilemeye başladı. 

Belediye tarafından yapılan süs havuzlarına giren küçük yaştaki 4 çocuk, burada hem sıcaklardan arınıyorlar, hem de kendi canlarını hiçe sayarak kendilerini tehlikeye atıyorlar. Süs havuzu içerisinde bulunan ışıklandırma cihazlarının elektrik akımı ile çalışması, çocuklarında suyun içerisinde yüzerek faciaya yol açması içten bile değil. 

Kıyafetleri ile girdikleri süs havuzunda tehlikeli dakikalar geçiren çocuklara çevredekiler tarafından tepki topladı. Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142