Bahçelievler halkı aldığı hizmetten memnun kaldı...

Haliliye Belediyesi, vatandaşların talebi üzerine Bahçelievler ve Şair Şevket mahallerinde başlattığı çalışmalar sürüyor.
Özellikle kış aylarında bölgede bulunan işletmelerin depolarının su çekmesi ve çeşitli sıkıntıları beraberinde getirmesi üzerine mahalle sakinlerinin Haliliye Belediyesi’ne başvurmaları sonrası ekipler Şair Şevket Mahallesi’nde kaldırım yenileme çalışmalarına başlamıştı.
Sokaklarda ilerlemeye devam eden Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kaldırım çalışmaları ile birlikte engebeye ve geçiş farklılıklarına neden olan kaldırımları da onarıyor.
“BAŞKAN CANPOLAT HEMEN İMDADIMIZA YETİŞTİ”
Yaklaşık bir ay önce başlayan çalışmaları mahallenin sokaklarında devam ederken, çalışmalar vatandaşın takdirini topluyor.
Fen İşleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmalara ilişkin konuşan mahalle sakini, “Mevcut kaldırım taşları yapılırken yapmayın dedik zaten. Yine de yaptılar. Depolarımız diz boyu su çekti. Başkan Canpolat seçildiğinde kendisine illettik. Sağ olsun konu ile ilgili bizimle iletişime geçti. Bu kaldırım taşlarının hepsini değiştiriyor” dedi.
Bir diğer mahalle sakini ise, “Kaldırımların çökmesinden dolayı depolarımız hep su bastı. Başkan Mehmet Canpolat hemen imdadımıza yetişti. Baya mal kaybımız oldu. Umarım bundan sonra olmaz. Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’ta tekrardan teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Mahalledeki diğer esnafta konu ile ilgili teşekkürlerini ileterek kış aylarındaki yağışlara karşı yapılan çalışmalar sayesinde daha hazırlıklı olduklarını ifade ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142