BÜYÜKŞEHİR AKÇAKALE KENT PARKINI TAMAMLADI

BÜYÜKŞEHİR AKÇAKALE KENT PARKINI TAMAMLADI
banner206
 Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerde mega projeleri birer birer hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, Akçakale´de 53 bin metrekare alana yaptığı Akçakale Kent Parkını tamamlayarak halkın hizmetine sundu.

Şanlıurfa merkez ve kırsal ilçelere yeşil alan kazandırmak için her ilçeye park yapma projesini uygulamaya koyan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, tüm ilçelerde çalışmalarını eş zamanlı sürdürüyor.

İlçede ihtiyaç duyulan mesire alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla Akçakale'de 53 bin metrekarelik alanı yeşil alana kazandıran Büyükşehir Belediyesi, Akçakalelilerin yaşam standartlarını daha da yükseltmeyi amaçlıyor.

Futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, oyun alanları, kamelya, çeşme, kantin, piknik tipi banklar, ahşaplı bank, pergole, çocuk oyun alanları ve yürüyüş bantlarının yer aldığı Akçakale Kent Parkında ilçe halkının aileleriyle birlikte güzel vakit geçirmeleri sağlıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye yaptırılan parktan dolayı memnuniyetini ifade eden ilçe halkı, Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142