Çevik Kuvvet kavşağı ne zaman açılacak?

Çevik Kuvvet kavşağı ne zaman açılacak?
banner206
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatlarıyla Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağında Şanlıurfa-Diyarbakır istikametinin trafiğe açılması için ekiplerini seferber etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün Ankara temaslarının ardından yapım çalışmalarında hız kazanan Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı Şanlıurfa-Diyarbakır güzergahının Eylül ayı sonlarına kadar trafiğe açılması için yoğun çalışmalar sürüyor.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, ŞUSKİ, Karayolları, Telekom ve diğer altyapı kuruluşlarıyla koordineli yürütülen altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından kavşak araç trafiğine açılacak.

KIŞ ÖNCESİ YAĞMUR DRENAJ ŞEBEKESİ DÖŞENİYOR
Kavşağının hizmete açılmasının ardından kış aylarında yaşanacak su birikintilerinin önüne geçmek için bölgede eksikliği hissedilen yağmur drenaj şebekesini güçlendiren Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan ise yarma ve dolgu işine aralıksız devam ediyor.

KAVŞAKTA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI
Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı ile Narlıdere Köprülü Kavşağı arasındaki alanın altyapısını güçlendirilen Büyükşehir Belediyesi öte yandan sıcak asfalt serimini de sürdürüyor. Büyükşehir, kuruma ait iş makineleri aralıksız olarak sürdürülen çalışma sonunda asfaltı tamamlayarak kavşağı trafiğe açmayı hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 05:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
MK
MK - 2 yıl Önce

YAZIK, ÇOK YAZIK. İZAH EDİLEBİLİR HİÇ BİR TARAFI YOK BU KONUNUN. VAH URFAM VAH

SSSSSSSSSS
SSSSSSSSSS - 2 yıl Önce

ACELEYE GEREK YOK KOSKOCA BELEDİYE BAŞKANI SÖZ VERDİ OKULAR AÇILINCAYA KADAR YETİŞECEK TRAFİĞE AÇILACAK

burak
burak - 2 yıl Önce

günde 8 saat mesai yaparak bu yollar bu işler zor biter..

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142