Hak ettiği hizmeti alıyor

Hak ettiği hizmeti alıyor
banner206
 Şanlıurfa kent merkezi ve tüm ilçelerde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Halfeti ilçesinde çok önemli kalıcı yatırımlar gerçekleşti.
HALFETİ, ATIK SU ARITMA TESİSİNE KAVUŞACAK
Şanlıurfa merkezinde olmak üzere bir çok ilçede yapılan ve şuan faaliyette olan atık su arıtma tesislerinin biri de Halfeti ilçesinde yapılacak. Halfeti İlçesi atık su arıtma tesisi için projelendirme çalışmalarında sona gelindi.

İÇME SUYU, KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU DRENAJ HİZMETLERİNE İLK DEFA KAVUŞUYORLAR
Halfeti ilçe genelinde bugüne kadar toplamda 74 bin 238 metre içme suyu hat döşemesi gerçekleştirildi. İlçe genelinde sürdürülen alt yapı çalışmalarından olan içme suyu hat döşeme ve gurup içme suyu projeleri sayesinde ilçe merkezi olmak üzere kırsal mahallelerde suya kavuştu. Bu kırsal mahallelere içme suyu ulaşımı anlamında içme suyu depoları da yapıldı.
Bununla birlikte Halfeti ilçesine 4 bin 771 metre Kanalizasyon Hattı,  bin 191 metre Yağmur Suyu Hattı döşenmiş olup alt yapı hizmetleri ve projeleri halen devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarından dolayı memnuniyetliği ifade eden Halfeti ilçe halkı yıllardır beklediği hizmetlerin Büyükşehir ile yaşandığını ifade ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2018, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner278

banner277