Haliliye'de temizlik çalışmaları sürüyor...

Haliliye'de temizlik çalışmaları sürüyor...
banner206

PIRIL PIRIL HALİLİYE İÇİN EKİPLER SAHADA

Haliliye Belediyesi, başlattığı özel temizlik ve ilaçlama programı ile pırıl pırıl cadde ve sokakları halkın hizmetine sunarak, vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın ‘pırıl pırıl Haliliye’ sloganıyla ile Temizlik İşleri Müdürlüğü, günlük yapılan temizlik çalışmasının yanı sıra özel oluşturduğu temizlik programı ile her gün bir mahalleyi pırıl pırıl yapıyor. Yapılan program kapsamında, rutin çalışmaların yanında her gün bir mahalleye çıkarma yapan ekipler, apartman bahçeleri, cadde ve sokaklar, çöp konteyneri ve molozlara müdahale ediyor.


Haliliye Belediyesinin rutin temizlik çalışmaların yanında, özel temizlik programları ile de her mahallede ayda bir defa özel çalışma yaptıklarının altını çizen Ertuğrul Gazi Mahalle Muhtarı Halil Haktankaçmaz, “Böylesi çalışmalar Şanlıurfa’nın ve Haliliye ilçesinin şanına yakışan çalışmalar. Bu çalışmalarından dolayı Başkan Canpolat’a teşekkür ediyorum” dedi.


Osmangazi Mahalle Muhtarı Nahit Çiftçi, mahallesinde yapılan çalışmalar ile ilgili, “Sabahın bu erken saattin bizler için çalışan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve ekiplerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


Sabahın altısında ekipler mahallenin temizliğini en ince ayrıntısına kadar yaptıklarını belirten Selahattin Eyyubi Mahalle Muhtarı Ahmet Doğan ise, “Mahallem adına Başkan Canpolat’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Yapılan bu çalışma ile güne daha temiz bir mahallede başlayan vatandaşlar ise çalışmalardan dolayı ekiplere memnuniyetlerini ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142