Kapı kapı dolaşıyor

Kapı kapı dolaşıyor
banner206
Bir Kaymakam'dan Çok Memleketin Özevladı Gibi Çalmadık Kapı Bırakmıyor

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde göreve geldiği ilk günden itibaren devletin kapılarını vatandaşlara sonuna kadar açan Kaymakam Keklik, her geçen gün insanların taktirini topluyor.

Bir ilçe kaymakamından çok memleketin özevladı gibi Ceylanpınar'da görev yapan Kaymakam Mehmet Keklik, insanların acılarını sevinçlerini birlikte yaşıyor. İlçede taziye ve hasta ziyaretlerini gerçekleştiren Kaymakam Keklik, bölge insanlarınıda ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde yoğun mesai sonrası ilçe esnafını ziyaret eden Kaymakam Keklik, "Esnafımızın sorunlarının giderilmesi noktasındaki talep, görüş ve öneriler için devletin tüm kapılarının esnafımıza ve tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olduğunu" ifade etti.

İlçe sakinlerinden Fahriye Malkaş,"Kaymakamımız göreve başladığı günden itibaren her zaman bir kaymakamdan çok abimiz olarak gördük. Bir derdimiz sıkıntımız olduğu zaman ilk kapımızı çalan kendisi oldu. Fakir fukarayı gözetip kollayan iyilik meleği yardım sever kaymakamımızdan Allah razı olsun. Biz ilçe sakini olarak kendisinden razıyız Allah'ta ondan razı olsun"dedi.

İlçe esnaflarından Tuncay Asrağ ise "Kaymakamımız geldiği ilk günden bu yana hep halk ile iç içe, halkın sorunlarını usanmadan dinliyor. Vakit buldukça bizleri ziyaret edip sorunlarımızı dinliyor ve en önemlisi verdiği sözler lafta kalmıyor gerçek anlamda ilgilenip sorunların çözüme kavuşması için mücadele ediyor. Kendisinden razıyız ve memnunuz bir kaymakamdan çok memleketin özevladı gibi halkın sorunlarına kulak veriyor" ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142