Karatepe Ceylanpınar'a veda ediyor

Karatepe Ceylanpınar'a veda ediyor
banner206
Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe'nin tayininin Ankara'ya çıkması üzerine Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla tarafından veda yemeği verildi.
İçişleri Bakanlığı’nın Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ankara'ya atanan Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe onuruna Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla tarafından veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen veda yemeğine Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe, Ak Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, MHP İlçe Başkanı Ahmet Güneri, askeri ve emniyet erkanı ile davetliler katıldı.

Veda yemeğinin ardından Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ve Ak Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek başta olmak üzere ilçe müdürlükleri tarafından Karatepe'ye veda anısına birer hediye ve plaket verildi.

"KAYMAKAMIMIZ İLE İKİLİ ÇALIŞMALARIMIZ İLÇEMİZE VE HİZMETLERE DE YANSIDI"
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Kaymakam Ahmet Karatepe ile uyumlu çalışmalarının ilçe hizmetlerine yansıdığını belirtti. Atilla, "Kaymakamımız Ahmet Karatepe'nin tayininin çıkması üzerine onuruna düzenlenen veda yemeğinde bir aradayız. Bende önce yapılan konuşmalarda 15 Temmuz gecesi hatırlatıldı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde kaymakamız ile haberleştik ve kısa süre içinde halkımızla beraber Emniyet'in önünde toplandık. Kötü bir gece idi. Allah bir daha böyle geceleri bu millet ev ümmete yaşatmasın. Ben 2014 yılının Mart ayında belediye başkanı oldum. Kaymakamımız da aynı sene Ekim ayında göreve geldi. Kendisiyle zevkle çalıştık. 4 yıl boyunca birbirimizin kalbini hiç kırmadık. Kaymakamımız ile ikili çalışmalarımız ilçemize ve hizmetlere de yansıdı. İlçem adına hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim" dedi.

"PEYGAMBERLERİN BULUNDUĞU BU TOPRAKLARA HİZMET ETMEK BÜYÜK BİR ONURDUR"
İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe, Ceylanpınar'da görev yapmanın kendisi için bir onur olduğunu ifade ederek, "Peygamberlerin bulunduğu bu topraklara hizmet etmek büyük bir onurdur. Sizlere hizmet etmek onurların en büyüğüdür. Ben görev sürem boyunca iki duyguyu aynı anda yaşadım. Öncelikle kendimi evin sahibi gibi hissettim. Akabinde de en kıymetli misafir gibi hissettim. Vedalaşmak her zaman zordur. Ceylanpınar'dan ayrılırken hiç kimseye kızgınlığım ve kırgınlığım yoktur. Ben kamu görevlisiyim, bugün buradayım, yarın başka yerdeyim. Bize düşen görev aldığımız emaneti en güzel şekilde yeni kamu görevlisine teslim etmektir. Benden sonra gelecek kaymakamımız da çok değerli bir insandır. Bana verdiğiniz desteği kendisine de vermenizi istiyorum" diye konuştu.

"GÖREV SÜRESİ OLAN 4 YIL BOYUNCA CEYLANPINAR'DA YAPTIĞI HİZMETLER İÇİN KENDİSİNE BEN TEŞEKKÜR EDERİM"
Ak Parti İlçe Başkanı Halid Şimşek, Kaymakam Ahmet Karatepe'ye göre süresi boyunca yaptıkları için teşekkür ederek, "15 Temmuz gecesi dimdik duran belediye başkanımız, kaymakamımız ve ilçe halkımız, o gün burada ise kaymakamımız Ahmet Karatepe idi. Bizzat o gün ki duruşu için ayrıca teşekkür etmemiz lazım. Hayırlısı ile bugün buradan gidecek. Görev süresi olan 4 yıl boyunca Ceylanpınar'da yaptığı hizmetler için kendisine ben teşekkür ederim" şeklinde konuştu.


Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 08:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277