Urfa Büyükşehir Belediyesi sınır tanımıyor

Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi, hizmet anlamında kırsala yaptıkları çıkarmalarla isminden söz ettirmeye devam ediyor. Hizmetten yoksun kalan ve tarihin önemli noktalarından bir yeri olan Halfeti ilçesine hizmet götüren Başkan Çiftçi ve ekibi burada halkın memnuniyetini kazanıyor.

Urfa Büyükşehir Belediyesi sınır tanımıyor
banner206
 Doğası ve sahip olduğu güzellikleriyle Cittaslow Uluslararası Koordinasyon Komitesince "Sakin Şehir" ağına dahil edilen "Saklı cennet" olarak da anılan Halfeti ilçesindeki kırsal yollar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından sathi asfalt ile kaplanıyor.

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Halfeti ilçesinde sosyal ve kültürel hizmetleri ile adından söz ettiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ilçe merkezindeki alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra ilçeye bağlı kırsal yollarda sathi asfalt çalışmasını yaparak ilçenin ulaşım standardını yükseltiyor.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Üzmüş, Öveç, Üçayak, Külünçe, Macunlu, Köşeşahin, Kalkan Karayolu, Kınık Karayolu, Kantarma, Aşağı Boklü, Yukarı Boklü Doğu, Derğili, Sıratağlar mahallesindeki 20 kilometrelik yol çalışması tamamlanırken, Bulaklı, Kavaklıca, Yukar Boklü Batı, Yukarı Böklü, Polo, Öteyüz, Bademhatum, Bağlıca, Hilalli, Böğürtlen, Kantarma, Örgülü, Bozok, Mizgevri, Eskihisar, Bürkuyu, Altınova, İsak mahallesindeki 43 kilometrelik yol ile birlikte toplam 63 kilometrelik yol ağında sathi asfalt yapılmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142