Çiftçi: Kaliteli ulaşım için çalışıyoruz

.

Çiftçi: Kaliteli ulaşım için çalışıyoruz
banner206

Şanlıurfa merkez ve ilçelerde çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde bulunan cadde ve bulvarlarda çalışma başlatarak asfaltlama işlemlerine hız verdi. Başkan Çiftçi: "Hem kaliteli ulaşım hizmeti hem de vatandaşlarımızın bu bulvarlarda rahat bir şekilde sürüş keyfini yaşamaları için Büyükşehir Belediyesi gece-gündüz yaz-kış ve hafta sonu demeden büyük bir özveri ile çalışıyor" dedi.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, merkez ilçelerde deforme olmuş yollarını asfaltlama çalışmalarına başladı. Bu kapsamda Haliliye İlçesinde çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi ilk olarak Şehitlik Mahallesi Meteoroloji Caddesini asfaltlayarak halkın hizmetine sundu. Ardından Osmangazi Mahallesi’nde Behçet Arabi Caddesini asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi son olarak Adalet caddesinde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmaları inceleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi:"Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Yol Şube Müdürlüğü ve Asfalt ekibimiz şehrimizin çeşitli bulvarlarında güzel ve temiz bir şekilde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Behçet Arabi ve Meteoroloji Caddesinin asfalt çalışmalarını bitirmiş durumdayız. Şuan Adalet caddesinde asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Buradaki çalışmaların hemen ardından Akçakale bulvarında çalışmalara başlayacak.  Şunu belirtmeliyim ki aynı anda 13 ilçedeyiz ve 13 ilçenin sıcak asfalt çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı tarafından yapılıyor. Merkezi 3 ilçemizde yeni bulvarlar açılıyor ve eski bulvarlar da deforme olan yollar yeniden asfaltlanarak yenileniyor. Şanlıurfa'ya kaymak gibi yol yakışır. Hem kaliteli ulaşım hizmeti hem vatandaşlarımızın bu bulvarlarda rahat bir şekilde sürüş keyfini yaşamaları için Büyükşehir Belediyesi gece-gündüz, yaz-kış ve hafta sonu demeden büyük bir özveri ile çalışıyor. Ben tüm çalışanları kutluyorum teşekkür ediyorum.  Yolumuz uzun, Şanlıurfa'nın daha çok hizmete ihtiyacı var. Yeni çelik köprülerin, yeni bulvarların hizmete girmesiyle yeni bir Şanlıurfa kurulacak. Ekip gayet uyumlu bir şekilde, büyük bir çalışkanlık ve özveri ile çalışıyor" dedi.

TEDAŞ, TELEKOM, DOĞALGAZ, ŞUSKİ gibi altyapı hizmetleri sunan kurumlarla koordineli çalışan Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki günlerde aynı çalışmayı Akçakale bulvarında hayata geçirmeyi hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2017, 16:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet kılıç
Mehmet kılıç - 5 yıl Önce

Her yüz metreye bir trafik lambası konulan il de trafik nasıl düzelecek çok merak ediyorum
Saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142