CHP Karaköprü’de Yazar dönemi

.

CHP Karaköprü’de Yazar dönemi
banner206

Cumhuriyet Halk Partisi Karaköprü İlçe kongresi yapıldı. Seçime tek liste halinde giren Murat Yazar, yeni ilçe başkanı oldu.

CHP Karaköprü İlçe Kongresi partinin ilçe binasında gerçekleşti. Mehmet Kılıç’ın divan başkanlığında düzenlenen kongreye CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve partililer katıldı. 68 Delegenin bulunduğu Karaköprü Teşkilatından seçime 58 delege katıldı. Mevcut Başkan Cahit Coşkun’un aday olmadığı kongreye İş Adamı Murat Yazar’ın hazırlamış olduğu tek liste halinde gidildi. Tüm delegelerin oyu ile CHP Karaköprü İlçe Başkanlığına seçilen Murat Yazar, kendisini destekleyen delegelere teşekkür etti. CHP Karaköprü eski İlçe Başkanı Cahit Coşkun ile yönetimine de yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür eden Yazar, “Bundan sonra partimizin gerek Şanlıurfa gerekse de Karaköprü İlçesinde iyi bir konuma gelebilmesi için yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte büyük gayret sarf edeceğim. Bundan sonra Şanlıurfa’da güçlü bir muhalefet olacak. Hem Şanlıurfa’nın hem de vatandaşlarımızın yaşamış olduğu sorunları diğer illerdeki partimizin milletvekilleri aracılığıyla TBMM’ye götürüp, çözüm arayacağız” dedi.

CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık ise, Şanlıurfa’da ilçe kongrelerini yaptıklarını belirterek, partilerinin daha güçlü olabilmesi için çaba gösterdiklerini söyledi.

Bu arada Murat Yazar, 1 Kasım seçimlerinde CHP’den Şanlıurfa milletvekili adayı da olmuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2015, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142