Karamollaoğlu'ndan kafaları karıştıran çıkış!

Karamollaoğlu'ndan kafaları karıştıran çıkış!
banner206

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, ittifak konusuyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunarak, "Biz her kesimle görüşüyoruz. Bu görüşmeler bundan sonra da devam edecek. Zamanı geldiğinde biz kendi politikalarımıza uygun olan hem de ülkemizin geleceği için en uygun gördüğümüz yerde bulunacağız" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Tokat'ta bir otelde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Diğer partilerle "ittifak" kurup kurmayacakları yönünde bir soruyu cevaplayan Karamollaoğlu, şu ifadelere yer verdi:

"Bütün parti genel başkanlarını ziyaret ediyoruz. Ülkenin gidişatı hakkında bizim düşüncülerimiz konusunda onları bilgilendiriyoruz. Onların da bilgilerinden istifade ediyoruz. Seçim ittifakları konusunda Türkiye'de bir zorlama var. Cumhur İttifakı'nın az çok yapısı belli. Bundan sonra da aynı istikamette gelişecektir, iktidarda çünkü. AK Parti büyük parti. Onun yanında MHP de var. BBP de AK Parti'nin saflarında yer aldı. Orada bir şey yok. Onun dışında ille de bir ittifak ve aday belirleme konusu zorlanıyor. 'Gelecek seçimin adayını da şimdiden belirleyelim, daha sağlam olsun.' Yok böyle bir iş. Seçimler böyle yapılmaz. Böyle de hazırlanılmaz seçime. Onun için ben bu zorlamaların da faydası olmadığının kanaatindeyim. Biz her kesimle görüşüyoruz. Bu görüşmeler bundan sonra da devam edecek. Zamanı geldiğinde biz kendi politikalarımıza uygun olan hem de ülkemizin geleceği için en uygun gördüğümüz yerde bulunacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142