Bağlı, STK’ların desteğini alıyor

.

Bağlı, STK’ların desteğini alıyor
banner206
AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli Aday Adayı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya’dan destek istedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran seçimleri için AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olan Dr. M. Selim Bağlı, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, destek istiyor. Dün Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret eden Bağlı’nın, bugünkü adresi ise Şanlıurfa Ticaret Borsası oldu. Bir önce başkanlık görevine yeniden seçilen Mehmet Kaya ve Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa Kızıldemir tarafından karşılanan Bağlı, yeniden başkanlığa seçilen Kaya ve yönetimine başarılar diledi. Bağlı, millete bu kez Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet edebilmek adına 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olabilmek için aday adayı olduğunu vurgulayarak,  bu konuda herkesin desteğini beklediği kaydetti.

Başkan Kaya ise, ziyaretlerinden dolayı Selim Bağlı’ya teşekkür ederek, “Selim Bey, Ankara’da SGK Başkanlığı yaptığı dönemde Şanlıurfalıları en üst düzeyde temsil ediyordu, kendisi Şanlıurfalıların gururuydu. Bir sıkıntımız olduğunda kendisine ulaşır ve bu sorunumuza çözüm bulurdu. Bilgi ve becerisiyle milletvekili olacağına inanıyoruz, kendisine bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaret, daha sonra gündemle ilgili yapılan sohbetle sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 15:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
İDRİS
İDRİS - 3 yıl Önce

KUSURA BAKMASIN AMA KENDİ KÖYÜNDEN BİLE OY ALAMAZ

SIRADAKİ HABER

banner195

banner277