Flaş! Eyyüpoğlu çok sert konuştu...

özel haber

Flaş! Eyyüpoğlu çok sert konuştu...
banner206

 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Seydi Eyyüpoğlu, Türkiye'nin yeni bir yola girdiğini  ve bu yoldan dönmenin mümkün olamayacağını, bu yolun sonu Barış ve Kardeşliktir dedi. Eyyüpoğlu  “Bizler 21. yüzyılda söz dinleyen değil, sözü bütün dünyaca dinlenen ülke olmak için adım atım attık” dedi.

 

Ak Parti Şanlıurfa Millketvekili ve 25. dönem Milletvekili adayı Seydi Eyyüpoğlu, bugün Halftei ve Bozova ilçesinde halkın büyük sevgisi ile karşılaştı. Yıllardır  Şanlıurfa halkı ile iç içe olmanın kendisine moral kaynağı olduğunu ifade eden Eyyüpoğlu' Türkiye’nin 13 yılın büyük bir bölümünü altyapı yatırımına ayırdığını ve bugün ülkenin her noktasında üniversite bulunduğunu, Bunların hiçbirinin tesadüf olmadığını ve 21. yüzyıla iyi hazırlandıklarını ,Bizler 21. yüzyılda söz dinleyen değil, sözü bütün dünyaca dinlenen ülke olmak için adım atmaya çalıyoruz” ifadesini kullandı.

 

Eyyüpoğlu, Türkiye'nin  en önemli seçimine doğru gittiğini vurgulayan  Eyyüpoğlu' Türkiye’nin ne yaptığını çok iyi bildiğini vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye, eğitimde, sağlıkta, adalette ne yaptığını çok iyi biliyor ama bunu toplum olarak yönetmek ve yürütmek mecburiyetindeyiz. Bu sorumluluk bizim üzerimizdedir. Biz ayrı parçaların insanları değiliz. Biz bütünün, tamamen parça olmadan birbirine tabi olan insanlarız. Siyasi düşüncesi ne olursa olsun, bizi ne derece eleştirirse eleştirsin, önemli değil. Önemli olan Türkiye’nin koyduğu hedeflerdir. bugün tam anlamıyla söylemek istiyorum ki 2023’ü, 2053’ü, 2071’i planlayan bir Türkiye var, AK Kadrolar var. Halkımız yeni bir macera peşinde koşmayacaktır, tercihini yine Ak  Partiden yana kullanacaktır'dedi.

HERKES ÖZGÜRLEŞTİ.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve adayı Seydi Eyyüoğlu, Türkiye'de her kesimin özgürlüğüne AK Parti iktidarı ile elde ettiğine işaret ederek, ' Bu ülkede sadece yatırımlar değil, sosyal ve kültürel alanda ciddi atılımlar oldu, en önemlisi dil ve din özgürlüğü oldu' dedi. Eyyüpoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü

 Burada bugüne kadar yapılmış bütün kazanımların, bu milletin bütün değerlerinin, sadece muhafazakar değerlerinin değil, Kürt’ün ben ‘Kürt’üm’ dediği, Alevi’nin ‘ben Alevi’yim’ dediği, dindarın ‘ben dindarım’ diyebildiği, başörtülünün kendisini ikinci, üçüncü, dördüncü sınıf vatandaş görmediği ve bu ülkede özgürlük ve demokrasi devrimlerinin alabildiğince dünyada hayretle izlendiği bir tabloyu geri döndürebilecek zemini Türkiye’de oluşturmak için çaba gösterenler için bu seçim bir fırsat. Bizim için de Türkiye’yi özgürlüklerle, demokratik yükselmelerle buluşturmak, zenginliklerle buluşturmak ve Türkiye’nin ayaklarının yere sağlam basmasını sağlayabilmek için fırsattır. İki fırsatın mücadelesi var. Ya eski Türkiye fırsatı ya da yeni Türkiye fırsatı. yeni anayasanın da Türkiye’nin ve milletin en temel önceliği olduğuna işaret ederek, “Bu siyasal düzen ancak Türkiye’yi bu noktaya kadar taşımıştır. Bundan sonra taşıması mümkün değildir. Bizim hep birlikte yeni Türkiye’nin bütün kollarını, milletimizle yeniden belirlemeye ihtiyacımız var”

Eyyüpoğlu, ' Şanlıurfa halkı feraset sahibi ve akıllı insanlardır, kim kendisine hizmeti getirecek O nu çok iyi biliyor. birileri piyasada gezinip duruyor, Onlar seçimden sonra  avuçlarını kaşıyacaklardır'dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2015, 17:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
çok  sert konuşmuş
çok sert konuşmuş - 5 yıl Önce

hakketen bide bele elinin tersinden bi vursa...

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142