Gülpınar, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

 Gülpınar, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında il genelinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Zaman zaman seçim bölgesi Siverek ilçesinde ve zaman zaman da çeşitli ilçelerde ve il merkezinde vatandaşların arasına katılan, Pazar yerlerini, esnafları, Seçim Bürolarını, köyleri gezerek AK Parti icraatlarını anlatan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar, “Halka hizmet yolunda çok çalışacağımıza söz verdik.Halkımız destek verdikçe de daha çok hizmet edeceğiz.Bizim tek düşüncemiz öncelikle Cenab-ı Allah’ın rızasını kazanmaktır. Onun için insanlarımıza hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hiçbir zaman kendi menfaatimizi gözetmedik ve hep vatandaşlarımızın huzur ve refahı için, varsa sorunlarının çözümü için hizmet ettik, gayret ettik. Zaten AK Parti hizmet partisidir” dedi.

 

Bize ‘Allah razı olsun’ desinler yeter

Her gittiği yerde vatandaşların sevgi seli ile karşılaşan Milletvekili Gülpınar, “Biz onları seviyoruz, onlar da bizi seviyorlar. Kaldıki biz herkesi aynı yakınlıkta görüyor, ayrım yapmadan dertlerine çare olmaya, sorunlarının çözümünde, bölgelerine hizmet gelmesinde vesile oluyoruz. Bize ‘Allah razı olsun’ desinler yeter diye düşünüyoruz. Biz yalnız olarak gezdiğimiz, ziyaretler yaptığımız gibi, diğer Milletvekili adayı arkadaşlarımızla da geziyoruz, vatandaşlarımızın yapılanları görerek AK Partiye destek olmaları için gerçekleri dile getiriyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2015, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142