Vekil Özcan durmak bilmiyor

.

Vekil Özcan durmak bilmiyor
banner206

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması referandumunu için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Merkez demeden kırsal demeden çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, sabah saatlerinde Harran ve Akçakale kırsalında yapmış olduğu evet gezilerinin son durağını Eyyübiye ilçesine bağlı bulunan merkez Toki Batıkent mahallesi sakinleri ile yapmış olduğu toplantı ile son noktayı koydu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, Akçakale ilçesine bağlı bulunan ve Ceylanpınar ilçe sınırında olan Berdi kırsalından başlamak üzere sırasıyla Narlıova, Marastin, Kılıçlı, Büyüktaş, Akdiken, Aslanlı, Seyrantepe, Ekinyazı, Aslankuyusu köyüne bağlı Andaç mezrasını ziyaret etti.

Eyyübiye İlçesine bağlı bulunan TOKİ Batıkent mahallesinde AK Parti Eyyübiye ilçe Başkanlığı tarafından organize edilen mahalle sakini Mahmut Oldurur’un evine misafir olarak mahalle sakinlerine referandum sürecini anlattı.

Vekil Özcan, "Biz burada destek değil sohbet ediyoruz halkımızla, halkımız da bizim gibi çalışıyor. Şanlıurfa’nın her tarafı kararını vermiş ve EVET diyor. Referandum da Büyükşehirler içerisinde inşallah biz birinci Büyükşehir olarak çıkacağız. Gitmediğimiz ulaşmadığımız yer bırakmayacağız. EVET diyene de  Hayır diyene de gideceğiz. Yalnız şer odaklarının birleştiği noktada birleşmemek gerekiyor. Şer odaklarının yanında kimsenin yer almaması lazım. Bu hak ve Batıl mücadelesi, Haçlı ile Hilal’in mücadelesidir. 16 Nisan da Avrupa’ya ve şer odaklarına Şanlıurfa’dan güzel bir cevap vereceğiz. Güçlü bir EVET diyeceğiz"dedi.

TOKİ Batıkent mahalle sakini Mahmut Oldurur ise,"Herkese çok teşekkür ediyoruz durmak yok yola devam diyoruz. Bizler var gücümüzle çalışıyoruz. Alnımızın akıyla istediğimizi alacağız ve bu ev toplantılarımız seçime kadar devam edecektir"dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142