6 kişinin öldüğü kavgada gözaltı!

6 kişinin öldüğü  kavgada gözaltı!
banner206

Cumartesi günü Siverek ilçesinde İzol aşiretine mensup  aileler arasında çıkan silahlı kavgada 6 kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili gözaltında bulunan 2 şüpheli Siverek Adliyesine sevk edildi.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Cumartesi günü aralarında husumet olan akraba iki aile arasında çıkan ve 6 kişinin öldüğü, 5 kişinin yaralandığı silahlı kavgaya ilişkin gözaltında bulunan 6 kişiden 2'si ifadeleri sonrasında Siverek Adliyesine sevk edilerek mahkemeye çıkarıldı. Güvenlik gerekçesiyle zırhlı araçla adliyeye getirilen zanlıların yaralı olduğu gözlendi.

Şanlıurfa ve Diyarbakır'dan gelen Jandarma Özel Hareket ile Çevik Kuvvet polisleri ilçe merkezi ile adliye önünde geniş güvenlik önlemleri aldı. Adliye çevresindeki yüksek binalara konuşlandırılan keskin nişancılar da herhangi bir olumsuzluğa karşı eli tetikte nöbet tuttu.

Gözaltında bulunan ve hastanede tedavileri süren diğer zanlıların da işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
hak
hak - 2 yıl Önce

eğer asıl suçlular yakalnmazsa devlet güven kalmaz.diğer izol köyleri tepkisiz kaldımı bir muhakak sizlerdide bulacak Allahın adaleti zülme sessiz kalma.suçlular video belli bazılar urfada saklanıyoır.

aşir
aşir - 2 yıl Önce

özellikle herkes kendi çöplüğünde bir yere bulaştınmı hesap yapacaksın.kimse haksız kimse kimseyi ezemez.onları gözlerinde büyüttüler devlet sosyal medya zenginlik

SIRADAKİ HABER

banner278

banner277