Urfa'da gelinin annesini kuma istedi olanlar oldu

Urfa'da gelinin annesini kuma istedi olanlar oldu
banner206
 Halfeti'de yaşanan olayda, gelininin annesini kuma olarak almak isteyen adamın eşi duruma karşı çıktı. Bunun üzerine sinirlenen adam sokak ortasında eşini parke taşıyla dövdü, burnunu ısırdı. Savcılığa başvuran kadın eşinin tutuklanmasını istedi.

Şanlıurfa'nın Halfeti İlçesinde meydana gelen olayda, usta kuaför öğreticisi olan Elif Y., 28 yıllık eşi Hasan Y.'nin kendisini gelinin annesi Zekiye A. ile aldattığını öğrendi. Yaşananların ardından Hasan Y., eşine, Zekiye A.'yı kuma almak istediğini söyledi. Sinirlenen kocanın şiddetine maruz kalan kadın, şikayette bulundu. 

Şikayetin ardından evden uzaklaştırma cezası verilen Hasan Y., geçen hafta sokak ortasında eşini dövdü, parke taşıyla vurdu ve burnunu ısırdı. Hastanede tedavi altına alınan Elif Y., taburcu olmasının ardından Elif Y., ölüm korkusu yaşadığını belirtip, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Başından geçenleri aktaran Elif Y.,  "Kocamın, gelinimin annesiyle beni aldattığını öğrendim. Daha sonra eşim bu durumu kabul edip, bu kadını benim üzerine kuma getireceğini söyledi. Durumu kabul etmediğim için kocam sürekli bana şiddet uygulamaya, o kadının yönlendirmesiyle iyice bizim üzerimize gelmeye başladı. Eşim, önce bu kuma olayına karşı çıkan kızımı dövdü, sonra beni kilit taşıyla kafamı yardı. Bununla yetinmeyip burnumu ısırdı. Elimi taşla ezdi. 17 dikiş kafamda, 6 dikiş de elimde var. Can güvenliğim olmadığı için çok korkuyorum. Benim ve çocuklarımın psikolojisi bozuldu. Geç kalınmadan devletimiz bize sahip çıksın. Bu adamı bir an önce yakalasınlar. Aksi takdirde beni veya kızlarımı öldürecek" diye konuştu.

Ajansurfa

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142