Yöresel ve dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını modern dokunuşlarla yeniden yorumlayan Bursa Kebap Evi, Şanlıurfa’da üçüncü şubesini açtı. Şehrin en gözde lokasyonlarından Emniyet Caddesi’nde yer alan şubesinde misafirlerini ağırlayacak olan marka; şık konsepti, özel mimarisi, lezzetli ve geniş menüsüyle hizmet veriyor.

Güçlü know how’ı ve başarılı franchise sistemi ile hızla büyüyen ödüllü İskender markası Bursa Kebap Evi; şube sayısını artırmaya devam ediyor. Yemek kültürü ve gastronomi açısından en zengin şehirlerden biri olan Şanlıurfa’da üçüncü şubesini açan marka, her damak tadına hitap eden geniş menüsüyle günün her saati eşsiz bir deneyim sunuyor. İki katlı ve 350 m2lik alanda yer alan şubede yaklaşık 120 kişilik oturma kapasitesiyle hizmet veren marka, tadına doyum olmayan ürünleriyle tüm Urfalılara lezzet şöleni yaşatıyor.

ÜPAK Genel Müdürü Başkan Kaya'yı ziyaret etti ÜPAK Genel Müdürü Başkan Kaya'yı ziyaret etti

Urfalılar Bursa Kebap Evi’ni çok sevdi...

Şanlıurfa’da üçüncü şubelerini açtıkları için mutlu olduklarını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Yeme içme sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimimizi, kalitemizi ve lezzetimizi arkamıza alarak her geçen gün büyümeye, şube sayımızı artırmaya devam ediyoruz. Zengin yemek kültürüyle dikkat çeken Şanlıurfa’da ilk şubemizi 2013 yılında açtık. İlk günden beri Urfalı vatandaşlarımızdan çok büyük bir ilgi gördük. Birbirinden lezzetli yöresel yemeklere ev sahipliği yapan Şanlıurfa’da severek tercih edilmemiz ve üçüncü şubemizi açmamız bizim için büyük gurur... Bursa Kebap Evi olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne büyük önem veriyoruz. Yakın zamanda Adıyaman, Diyarbakır ve Gaziantep gibi birçok şehirde yeni şubelerimizi açtık. Gastronomi alanında ön plana çıkan Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne yönelik şube yatırımlarımıza devam edeceğiz. 2024 yıl sonuna kadar bölgede 10 şube daha açmayı hedefliyoruz.” dedi.

Türk mutfağını dünyada temsil ediyor